..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odaları,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Türkiyenin En Çok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giriş
  Dini Sohbetler
  Ağir abi Sözleri
  Aşk Sözleri
  Aşka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazır MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadın Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanları
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odaları
  Son dakika haberleri
  Takı Tasarım
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El İşleri
  Şarkı SözLeri
  Şifalı Bitkiler
  Şiirler
  İletişim
 

         sitemap

 Sbs Sonuçları Açıklandı

Sbs Sonuçları Açıklandı - Milli Eğitim Bakanlığı, daha önce 6 Ağustos 2010'da açıklanacağını duyurduğu ilköğretim 6 ve 7. sınıf Seviye Belirleme Sınavı sonuçlarını, bugün saat 17.00'de internet sitesinden açıklandı - - Sohbet ve chat aramaları - için kullanıcılarına hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odaları - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - canlı sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aşka dair Sohbet arkadaşlıkları kurmak isteyenlere  

Okunma

2385
islami sohbet
Alınan bilgiye göre, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) daha önce 6 Ağustos 2010 tarihinde açıklanacağı duyurulan Sbs sonuçlarına ilişkin çalışmaları tamamladı.

Çalışmaların tamamlanması nedeniyle Bakanlık, sınav sonuçlarının 6 Ağustos yerine bugün açıklanmasını kararlaştırdı.

Sınava  katılan öğrenciler, MEB'in internet sitesinden TC kimlik numaralarını girerek sonuçları öğrenebiliyor.

Sbs'ye 6. sınıf öğrencileri 12 Haziran'da, 7. sınıf öğrencileri de 6 Haziran'da katılmıştı.

Konuya ilişkin Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yapılan açıklama şöyle:

"Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi çerçevesinde, ilköğretim 7. sınıflar Sbs 06 Haziran 2010 tarihinde, 6. sınıflar Sbs ise 12 Haziran 2010 tarihinde, yurt içi ve yurt dışında 655 sınav merkezinde gerçekleştirilmiştir.

Seviye belirleme sınavına 7. sınıflardan 1069502 öğrenci başvuruda bulunmuş, bu öğrencilerden 1058743'ü sınava girmiştir. 6. sınıflardan ise 1090871 öğrenci seviye belirleme sınavına başvurmuş, bunlardan 1077749'u sınava girmiştir.

Sınav sonuçlarının, daha önceden, 6 Ağustos 2010 tarihinde açıklanacağı duyurulmuş olmasına karşın veli ve öğrencilerimizin meraklı bekleyişlerine son vermek amacıyla çalışmalar hızlandırılarak, sonuçlar 02 Ağustos 2010 günü ilan edilmeye hazır hale getirilmiştir.

6 ve 7. sınıfların seviye belirleme sonuçları 02 Ağustos 2010 tarihi itibariyle saat 17.00'da www.meb.gov.tr adresinde yayımlanmaya başlanacaktır.

Bu sınavlarda öğrencilerimize, eğitim öğretim sürecinde elde ettikleri kazanımların seviyesini ve bu kazanımların günlük hayatta kullanılması becerisine dönüştürülmesini ölçmek için akademisyenlerden oluşan komisyonlar nezaretinde geliştirilen, özel test soruları yöneltilmiştir. İlköğretim 7. Sınıf öğrencilerine 90, 6. sınıf öğrencilerine 80 soru sorulmuştur.

Seviye Belirleme Sınavları bir sıralama sınavı değildir. Bu sınavlarla öğrencilerin okulda elde ettikleri kazanımların ölçülmesi hedeflenmektedir. Bu sebeple bu sınavların sonucuna göre herhangi bir sıralama uygun görülmemektedir. Bakanlığımız öğrenci, okul, il ve ilçelere göre bir sıralama yapmamakta ve yapılmasını da uygun görmemektedir.

7. sınıflar seviye belirleme sınavında tüm soruları doğru yapan öğrenci sayısı 928, sınıf puanı 500 tam puan öğrenci sayısı ise 506'dır. 6. Sınıflar seviye belirleme sınavı sorularının tamamını yapan öğrenci sayısı 780, sınıf başarı puyanı 500 tam puan olan öğrenci sayısı ise 415'tir"

921 Öğrencinin Okul ve Sınav Puanı Tam

İlköğretim 6. ve 7. sınıflara yönelik Seviye Belirleme Sınavı (SBS) sonuçları açıklandı. İlköğretim 6. sınıflarda 780, 7. sınıflarda 928 olmak üzere toplam 1708 öğrenci sınavdaki tüm soruları doğru yanıtladı.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 6 Haziran 2010'da gerçekleştirilen 7. sınıf Sbs ile 12 Haziran 2010'da gerçekleştirilen 6. sınıf Sbs sonuçlarını saat 17.00'den itibaren www.meb.gov.tr adresli web sitesinden açıkladı. Adaylar, TC kimlik numaralarını girerek sınav sonuçlarını öğrenebilecek.

MEB'in internet sitesinde sınav sonuçlarına ilişkin veriler de yayımlandı. Buna göre, sınavda 6. sınıflardan 780, 7. sınıflardan da 928 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı. Sbs'de 6. sınıf öğrencilerine toplam 80, 7. sınıf öğrencilerine 90 soru yöneltilmişti.
 

   Yorumlar

 
Mehter Marşları - - Ey Gaziler


Erzincan Sohbet Odaları


Sahte bot oluşturma


Grup gönüL - sana geLdim


Hiç Uğruna


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüştürücü müzik indir


İmera - Vazgeçtim


Copyright © 2008 © 2018 Tüm Hakları Saklıdır mircte.org

Desing By eFe