..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalar,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En ok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giri
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  letiim
 

         sitemap

 Sana Sýmsýký SarýLmak istiyorduM...

Sana Sýmsýký SarýLmak istiyorduM Sana DaiR- Sana Sýmsýký SarýLmak istiyorduM romantik yazýlar, Sana Sýmsýký SarýLmak istiyorduM duygusal yazýlar, Sana Sýmsýký SarýLmak istiyorduM jhasret yazýlarý, Sana Sýmsýký SarýLmak istiyorduM özlem yazýlarý, Sana Sýmsýký SarýLmak istiyorduM hasret mektuplarý, Sana Sýmsýký SarýLmak istiyorduM özlem mektuplarý - - Sohbet ve chat aramalar - iin kullanclarna hizmet veren - Trkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalar - damar szler - ak szleri - gzel szler - canl sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aka dair Sohbet arkadalklar kurmak isteyenlere  

Okunma

3262
islami sohbet

Sana sýmsýký sarýlmak istiyordum... Ah bir görsem, bitirsem içimdeki özlemini bu kadar zor gelmeyecekti senden, sevginden vazgeçmek... Nasýl olsa alýþkýným ya seni görmemeye, galiba böyle de baþarabilirim...

Neler yazmak istiyorum sana bir bilsen, tek yapabildigim yazmak oldugundan yine yazýyorum iþte! Seni daha önce de yazmýþtým ama bu kez bir daha yazmamak üzere, seni beynimde, içimde bitirerek yaziyorum, yada bitirmek isteyerek... Ne kadar sürer bilmiyorum ama ben senden, sevginden vazgeçmek istiyorum.

Dünyalarý etrafýnda döndürmek isteyen bir kalbi bilerek isteyemezdim. Kendimden ve senden habersiz "bir tanemmm" olmuþtun sen... Öyle ya; Sen bir taneydin; Eþin benzerin yoktu yeryüzünde, Yoktu Sen Kadar Güzel Güleni!

Ne kadar gerçeksen o kadar yalandýn... Ve ben her seferinde en baþtan baþladým... Yeniden bir sondayým ama bu kez yeniden baþlayacak gücüm yok... Ben senden vazgeçmek istiyorum!

Herkes gibi biri olmaný yada hiç kimse olmaný istiyorum... Sesini duymak için telefonlara sarýlmaktan vazgeçmek, ismini duydugumda içimin titreyip, gözlerimin dolmasýndan kurtulmak istiyorum... Senin benim için herhangi biri olman ne kadar zor bir bilsen... Zaten kolay olan ne vardý ki benim için; Sanki seni öldürmemle sevmem arasýnda hiçbir fark yoktu.... Ve ben hep sevgim yüzünden cezalýydým... Hiç sonu olmayan bir yolda seninle yürümek, yeni çýkan filmleri birlikte izlemek, saatlerce sana sarýlý kalmak, sadece ama sadece bir kez olsun sana sarýlýp uyumak, bir sabah gözlerimi açtýgýmda yanýmda seni bulmak isterken, sen sevgimle utanmamý sagladýgýn için galiba gerçekten "bir taneydin"!

Iþte bu yüzden imkansýzlýgýna hep inandým!
Ben yalnýz kalýp seni düþünmeyi deli gibi sever oldugumda, sen benim her þeyim oldugunda ben senin için hiç yoktum... Bu yüzden yalnýzlýklarým, aglamalarým, özlemlerim canýný hiç acýtmadý.Benim tarafýmdan sevilmek belki de hayatýnda önemseyecegin en son þeydi...

Keþke kendi dünyamda bir zamanlar seni sevdigimden hiç bahsetmeseydim
Sen beni hiç sevmedin!
Ben Seni Seviyorum dedigimde Seni Seviyordum!
Ben Seni Özlüyorum dedigimde Seni Özlüyordum.
Ben Senin Için Ölürüm Dedigimde ben senin özleminden zaten ölüyordum...

Ve Ben Simdi Senin Hayatýndan Gidiyorum!

Ben Kaybettim...
Sen Kazandýn!
Artýk sesimi duymayacaksýn...

Sana sýmsýký sarýlmak istiyordum, kokunu içime yýllarca bana yetecek kadar çekerek, sana sýmsýký sarýlmak istiyordum.... Gelmedin!

Gelsen yapabilir miydim bilmiyorum...Ben artýk gidiyorum..

 

   Yorumlar

 
Behzat Ç-de Süpriz Var


Dini Hikayeler - Ana Hakký


göze çarpan Niþan Tuvalet modelleri


Daðýlmadým Sadece Darýldým


modern nazar boncuklu kolyeler


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Ýmera - Vazgeçtim


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe