..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  iletisim
 

         sitemap

 Beyaz Döner Kesti

Beyaz Döner Kesti - Kýsa Adýyla Beyaz Olarak Tanýdýðýmýz Ünlü Þovmen Beyazýt Öztürk, Bir Þov Programý Ýçin Geldiði Berlin'de Döner Büfesinde Döner Kesti, - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

3674
islami sohbet

Beyaz Live 2010 adlý þov programý için Berlin'e gelen Beyaz, kentte yaþayan Türklerin yoðun olarak yaþadýðý Kreuzberg semtini gezdi. Kreuzberg'de hayranlarýyla buluþup hatýra fotoðrafý çektiren Beyaz, Berlin'in en eski Döner büfelerinden birisi olan Mýsýr Çarþýsý Döner Büfesine girip döner kesti. Son zamanlarda Kreuzberg'i ziyarete gelen tanýnmýþ simalar döner kesmeden semtten ayrýlmýyor. Beyaz da bu geleneði bozmadý ve Mýsýr Çarþýsýnda eline aldýðý döner býçaðýyla bir miktar döner kesti, sonra da kendi kestiði döneri yedi.

Türkiye'nin sevilen þovmenlerinden Bayaz, 30 Mayýs tarihinde Berlin Tempodrum'da Berlinli Türk hayranlarý için Beyaz Show formatýnda canlý bir gösteri sunacak. Beyaz'a programda Rafet El Roman, Yusuf Güney, Ziynet Sali ve Boncuk Yýlmaz eþlik edecekler.

Berlin'i çok sevdiðini söyleyen ünlü komedyen, Berlin'de yaþayan çok sayýda Türk'e atýfta bulunarak, “Burada Alman'da yaþýyor enteresan. Türklerin arasýna karýþmýþlar” diye espri yaptý.

Kanal D'de yayýnlanan son Beyaz Show programýnda Türkiye Eðitim Vakfý için toplanan para konusunda da bir yorum yapan Beyaz, “Televizyon tarihinde enteresan bir rakama ulaþýldý. Daha önce 2 milyon – 2,5 milyon gibi bir para toplanmýþtý, bu sefer 5 milyon civarýnda para toplandý. 116 bin sms geldi ve yaklaþýk 75-80 bin çocuðun bir senelik eðitim masrafý karþýlandý” þeklinde konuþtu. Kendi programýnýn eðlenmek, keyif almak için güzel bir program olduðunu söyleyen Beyazýt Öztürk, insanlarýn popülaritesini ve programlarýný zaman zaman böyle hayýrlý þeyler için de kullanmasý gerektiðini söyledi.

 

 

 

 

...    Yorumlar

 
Mevlana - Gitme Ýstemem


þýklýðý sevenler için doðtaþ yatak odasý


Sorun Kendinde mi Bir Bak


Bir Kadýn Ýsterse -Kadýnca


Þal Modelleri - Örgü - El Ýþi


Androidirc indir


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe