..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalar,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En ok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giri
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  letiim
 

         sitemap

 Haliç'teki Fetih Gösterileri Büyüledi

Haliç'teki Fetih Gösterileri Büyüledi Ýstanbul'un Fethinin 556. Yýldönümünde Haliç Üzerinde Su ve Iþýk, Ses, Lazer Gösterileri Düzenlendi Ýstanbul'un fethinin 556. yýldönümünde Haliç üzerinde su ve ýþýk, ses, lazer ve görüntü teknikleri kullanýlarak gösteriler düzenlendi. Gösterileri, Balat sahilini dolduran binlerce vatandaþ izledi - - Sohbet ve chat aramalar - iin kullanclarna hizmet veren - Trkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalar - damar szler - ak szleri - gzel szler - canl sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aka dair Sohbet arkadalklar kurmak isteyenlere  

Okunma

2799
islami sohbet
Haber: Haliç'teki Fetih Gösterileri Büyüledi

Ýstanbul'un fethinin 556. yýldönümünde Haliç üzerinde su ve ýþýk, ses, lazer ve görüntü teknikleri kullanýlarak gösteriler düzenlendi. Gösterileri, Balat sahilini dolduran binlerce vatandaþ izledi.

Ýstanbul'un fethi kutlamalarý kapsamýnda Ýstanbul Büyükþehir Belediyesi günler öncesinden hazýrlýk yaptý. Gösteri için 92 Türk, 19 Alman, 5 Avusturyalý ve 3 Fransýz'dan oluþan 119 kiþilik teknik ekip ve 46 kiþilik destek ekibi çalýþtý ve organizasyonda toplam 14 TIR'la taþýnan Teknik Malzeme kullanýldý.

Þov için toplam ölçüleri 135 metreye 20 metre olan 3 dev su perdesi, toplam 118 adet hareketli su pompasý, 3 adet gayzer su pompasý Haliç'in sularýný hareketlendirdi. Su gösterilerinde toplam 96 adet robot ýþýk ve 30 adet gökyüzü tarayýcýsý kullanýldý. Ayrýca, su ve ýþýk sistemlerine ek olarak Balat'ta lazer þovu da yapýldý.

Kutlamaya; Kamu Düzeni ve Güvenliði Müsteþarlýðýna atanan Ýstanbul Valisi Muammer Güler ile Ýstanbul Büyükþehir Belediye Baþkaný Kadir Topbaþ da katýldý. Topbaþ ve Güler, gösterileri çocuklarla birlikte Türk bayraðý sallayarak izledi.

Bu arada, Ýstanbul'un fethi için hazýrlanan film 15 metreye 60 metre boyutlarýndaki dev perde üzerinde gösterildi. Gösterinin finalinde Genelkurmay Baþkanlýðý Mehteran Bölük Komutanlýðý ve ünlü tenor Hakan Aysev özel bir konseri sundu.

Mehter konserinin ardýndan toplam 10 bin 800 adet havai fiþeðin kullanýldýðý görkemli havai fiþek gösterisi Haliç semalarýný aydýnlattý. Iþýk ve havai fiþek gösterisini Balat sahilini dolduran binlerce vatandaþ izledi.

Vatandaþlar, zamanda yolculuk yaptýklarýný ifade ettiler.

 

 

   Yorumlar

 
Kadir Gecesinde nasýl dua edilmeli


Gökhan Özen - Sitemkar þarki sözü


Hep Bir Þeyler Dediler


Komik Aþk Resmi- Biriz Sizi Seviyorsa


örgü yelek modeli


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Ýmera - Vazgeçtim


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe