..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  iletisim
 

         sitemap

 Alex Hayal bile edemezdim

Alex Hayal bile edemezdim - Fenerbahçe'nin Brezilyalý futbolcusu Alex de Souza, futbolcu olarak kariyerinin 15. yýlýný kutlarken, "Fenerbahçe ile sözleþmemi en iyi þekilde tamamladýktan sonra profesyonel futbolculuðum da sona erecek" dedi - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

Okunma

3127
islami sohbet

Alex, kariyerinin 15. yýlý dolayýsýyla internetteki sitesinden yayýmladýðý yazýda, ''Baþarýlý bir 15 yýllýk kariyer olduðuna inanýyorum. Spor hayatýmda bu kadar çok þeyin olacaðýný ve bu yerlere geleceðimi önceden asla hayal edemezdim'' ifadelerini kullandý.

17 yaþýndayken Brezilya'nýn Coritiba takýmýnda futbolcu olarak ilk resmi maçýna çýktýðýnda, tecrübeli ve yýldýz olan diðer futbolcularý kendisine örnek aldýðýný ve onlar gibi olmayý düþlediðini anlatan Alex, yazýsýnda þu bilgilere yer verdi:
''Küçükken çok fazla hayal kurardým. Brezilya Milli Takýmý'nda ve Avrupa'da futbol oynamayý düþlerdim. Daha sonra planlarýmý yaptým ve bunlarýn bazýlarý gerçekleþti, bazýlarý gerçekleþmedi. Büyük planlar artýk geride kaldý ve bunlarýn çoðunu gerçekleþtirebildiðim için çok memnunum. Bugün profesyonel olarak 15. yýlýmý doldurdum. 33 yaþýndayým, biraz daha rahatým, daha küçük düþlerim ve planlarým var. Þu anda Fenerbahçe'nin kazanmak zorunda olduðu þampiyonluk için mücadele ediyorum.''

Fenerbahçe ile sözleþmesini en iyi þekilde tamamladýktan sonra profesyonel futbolculuðunun da sona ereceðini, ancak futboldan asla kopmayacaðýný kaydeden Alex, Türk futbolunu ve Fenerbahçe'yi daha yüksek yerlere getirmek için çalýþabileceðini ifade etti.

Alex, 15 yýllýk profesyonel futbol hayatýnda toplam 846 maçta oynayarak 330 gol attýðýný ve toplam 15 kupa kazandýðýný kaydetti.

 

   Yorumlar

 
Damar SözLer - Aþk Talip oLanLarýn Yazgýsýdýr


Rüyada söz - söz sözlemek görmek


Facebook Duvar YazýLarý - Yürek Söz Vermi$se


DýýþTan GüzeLsiin DeDiiLer


Özlediðim Kadar Sensin, Sevdiðim Kadar Bensin, Ýsmail SarýGene


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Ýmera - Vazgeçtim


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe