..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odaları,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Türkiyenin En Çok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giriş
  Dini Sohbetler
  Ağir abi Sözleri
  Aşk Sözleri
  Aşka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazır MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadın Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanları
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odaları
  Son dakika haberleri
  Takı Tasarım
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El İşleri
  Şarkı SözLeri
  Şifalı Bitkiler
  Şiirler
  İletişim
 

         sitemap

 Ergenekon'un hedefindeki üç dizi

Ergenekon'un,hedefindeki,üç,dizi - Ergenekon'un hedefindeki kurtlar vadisi - Albay Dursun Çiçek imzalı 'AKP ve Gülen'i Bitirme Planı'ndareyting rekortmeni diziler için de bazı planlar yapılmış - - Sohbet ve chat aramaları - için kullanıcılarına hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odaları - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - canlı sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aşka dair Sohbet arkadaşlıkları kurmak isteyenlere  

Okunma

3083
islami sohbet
Ergenekon'un hedefindeki üç dizi

Ergenekon'un hedefindeki üç dizi

01 Mart 2010 Pazartesi 17:25
Albay Dursun Çiçek imzalı 'AKP ve Gülen'i Bitirme Planı'ndareyting rekortmeni diziler için de bazı planlar yapılmış...
 
 

Nisan 2009'da Albay Çiçek tarafından hazırlandığı iddia edilen planda Ergenekon'dan tutuklanan askerlerin "masum" olduğu ile AK Parti'nin "dini esasları temel alan bir rejim hedeflediği" vurgulanıyor. Ve kamuoyunu yanlış yönlendiren Kurtlar Vadisi, Kollama ve Tek Türkiye benzeri diziler hakkında olumsuz haber yaptırılması isteniyor.

İşte belgedeki korkunç planlardan bazıları:

* "Fethullah Gülen (FG)'ciler gemiyi azıya aldılar, doğrudan TSK'ya saldırıyorlar" temasa işlenecek

* Sakıncalı/şüpheli kategorisindeki irticacı subay ve astsubayların ahlaki yönden olumsuzlukları ile ilgili haberler yaptırılacak

* Askeri suç kapsamında yapılacak Işık Evleri baskınlarında, silahlı terör örgütü oluşturmak doğrultusunda; silah, mühimmat, plan vb. materyal bulunması sağlanarak, FG grubu 'silahlı terör örgütü', 'Fethullahçı Silahlı Terör Örgütü' (FSTÖ) kapsamına aldırılacak ve soruşturmalar askeri yargıda yürütülecek.

* Medya faaliyetleri bölümünde Ergenekon operasyonuna atıf yapılarak TSK mensuplarının "masum" olduğu yönünde haberler yaptırılacak.

* İskender Evrenesoğlu, Ömer Öngüt gibi hazırda beklettiğimiz elemanlara medyatik eylemler ve söylemler yaptırılacak ve bu kişiler FG'ciler başta olmak üzere diğer irticai gruplarla özdeşleştirilerek, kamuoyunun tüm bu gruplar arasında benzerlik kurması sağlanacak

* Yakalanan veya çözülen TSK personelinin bizim belirlediğimiz temalar doğrultusunda beyanda bulunmaları ve bu açıklamaların basında geniş yer alması sağlanacak 

* Vatandaşlar tarafından yoğun olarak izlenen ve gündemdeki olaylar hakkında kamuoyunu yanlış yönlendiren Kurtlar Vadisi, Kollama ve Tek Türkiye benzeri diziler hakkında olumsuz haberler yaptırılarak sözkonusu dizilerin güveninirliğinin yitirilmesi sağlanacak.

* Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okul öğrencilerine ait ibadet, görüntü ve haberlerin medyada yoğun olarak yer alması sağlanarak, Milli Eğitim Bakanı kamuoyu nezninde yıptarılacak. 

* Ermenistan ve Yunanistan ile ilgili kamuoyunda tepki uyandıracak haberler gündemde tutularak milliyetçi partilerin tabanının genişletilmesi sağlanacak.

 

   Yorumlar

 
mavi elbise mayo modelleri


Kurtlar Vadisi Pusu 106. Bölüm - Uyan Mamoş Türküsü


İsmini ekerken soluma


Damar SözLer - YokLuğuna İnat


Sevcan Orhan - Yad Eller


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüştürücü müzik indir


İmera - Vazgeçtim


Copyright © 2008 © 2018 Tüm Hakları Saklıdır mircte.org

Desing By eFe