..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  iletisim
 

         sitemap

 Anneler Günü Mesajlarý

anneler günü kýsa mesajlar,hazýr anneler günü mesajlarý,anneniz için kullanabileceðiniz en güzel mesajlar,2015 anneler günü kutlama mesajlarý,facebook hazýr anneler günü kutlama mesajlarý - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

2291
islami sohbet

Anneciðim, bir günümde deðil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük þansým, iyiki varsýn. Seni çok seviyorum annem.   

Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, sözümde tutuklu, tarifsiz beste anne, yanar yürek, can bitkin kafeste, anne hasret baðýrda, anne içimde aheste. Seni çok seviyorum anne, anneler günün kutlu olsun.   

Gücüme güç, umuduma umut katan annem. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun!   

Dünyada kimseyi seni sevdiðim kadar sevemem, baðlanamam. Anneler günün kutlu olsun caným annem.   

Penceresiz odamda, ýþýklarýn en nadidesiydin. Akýl hocam, hayat danýþmanýmdýn. Yollar ayrýldý ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadý. Ýyi ki varsýn annem.   

Sen hayatýmýn kutup yýldýzý oldun. Nereye gidersem gideyim ýþýðýnýn altýnda sevginle uyudum. Doðru yolu buldum. Seni seviyorum annem.   

Fedakârlýk, sevgi, sabýr ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim caným annem seni bir gün deðil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.   

Biraz þans, biraz sevgi ve sabýr, birer parça zaman, baþarý ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karýþtýrýp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleþtiði bir “hayat pastasý” yapabiliriz sanýrým… Anneler günün kutlu olsun caným annem!   

Biricik annem.. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük bebeðinim..   

Anneler çiçek gibidir, onlarý hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman varolduklarýný ve seni düþündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun caným anam.   

Senin kucaðýn, senin merhametin beni yaþama baðlýyor sevgili anneciðim. Anneler günün kutlu olsun.   

Geleceðini oluþturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek þekilde olmasýný dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.   

Meðer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adýnmýþ. Sana her sesleniþimde ya acým diniyor ya da sevgim coþuyor. Anneler günü kutlu olsun.   

Anne senin yüreðin taþ olsa dayanýr mý, kuþ olsa, çiçek olsa, gündüz olsa, kýrýlmaz mý? Acýdan bir sap menekþenin boynu bu kez daðlar doðursun beni anne. Sen de ýlýk bir yaðmur ol durmadan yað kanayan yerlerime. Anneler günün kutlu olsun caným annem.    

Benim için herþeye katlanan, her zaman yanýmda olan, deðeri biçilemeyen dünyanýn en güzel annesine.. Anneler günün kutlu olsun Anneciðim.   

Anne gökte bir ýþýk, anne parlak bir yýldýz anne yoklukta bir düþ, ayda bir yaldýz anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaþlarýn bir virane dizgisi. Anneler günün kutlu olsun caným anam.   

Sabýrlýsýn, sýcaksýn, þefkatlisin, koruyucumsun, baðýþlayansýn.. Annemsin. Seni çok seviyorum. 

 

 

...    Yorumlar

 
Birol Topaloðlu - Tulum Potpori


Yeni YýL Kutlama Kartý


Teras Þakasý Ývedik'i Delirtti!


Ýngilizce Hazýr mesajlar, Hazýr mesajlar


2011 rengarenk kýrkyama seccade modelleri


Androidirc indir


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe